Burgemeester geeft startschot voor jubileumeditie Green Buildings Regatta

Op vrijdag 5 september 2025 klinkt in Enkhuizen het startschot van burgemeester Jeltje Hoekstra voor de 20e editie van de CFP Green Buildings Regatta. Een jubileum dat garant staat voor een dag vol zeilspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen op én rond het water. Dit jaar heeft de burgemeester van Enkhuizen de eer om het officiële startsein te geven: hét moment waarop de adrenaline bij de deelnemers tot het kookpunt stijgt.

“Past perfect bij onze stad”

Burgemeester Jeltje Hoekstra: “De Green Buildings Regatta van CFP Green Buildings brengt de rijke maritieme historie van Enkhuizen op een moderne manier tot leven. Dit zeilevenement, waarbij sport, samenwerking en duurzaamheid hand in hand gaan, past perfect bij onze stad. In deze tijd waarin we verbondenheid zoeken en zorg willen dragen voor de toekomst, sluit de Regatta mooi aan bij de ambitie van Enkhuizen als groen en innovatief maritiem centrum.” Ze kijkt ernaar uit om op 5 september het startschot te lossen en de deelnemers vol energie het water op te zien gaan.

Feestelijke strijd op het water

Met zo’n 200 fanatieke deelnemers en een vloot vol energie belooft deze jubileumeditie een dag te worden om niet snel te vergeten. Teams zetten alles op alles om de felbegeerde bokaal binnen te slepen, terwijl aan wal volop wordt genetwerkt, gelachen en nieuwe samenwerkingen ontstaan. De combinatie van sportieve spanning, gezelligheid en inspirerende gesprekken maakt de Regatta hét evenement waar je bij wilt zijn.

Wie gaat er met de winst vandoor?

De countdown is begonnen en de spanning stijgt. We kijken uit naar een dag vol wind in de zeilen, zonnige momenten en onvergetelijke herinneringen. Op 5 september zet het startschot van burgemeester Jeltje Hoekstra de vloot in beweging voor een jubileumrace die ongetwijfeld een blijvende indruk zal maken


Meer weten over de Green Buildings Regatta? Lees hier alles over dit jaarlijks terugkerende event.

Kies je segment